koszyk:


(pusty)  

Szczegóły produktu:

Wtykiety Emerson
  • Hurtownia papieru ozdobnego - etykiety samoprzylepne EmersonWtykiety EmersonHurtownia papieru ozdobnego - etykiety samoprzylepne Emerson

Hurtownia papieru ozdobnego - etykiety samoprzylepne Emerson

Etykietowanie to ważny element każdego procesu produkcji i znaczne usprawnienie handlu. Od jego organizacji zależy czas, w jakim wyrób opuści taśmę produkcyjną lub magazyn. Niewielkie karteczki z nadrukiem to sposób komunikacji z klientem i przekazywanie mu najważniejszych informacji o produkcie. To również metoda skutecznego znakowania określonych partii magazynowych czy handlowych. Hurtownia papierów ozdobnych PaperCast oferuje specjalnie przystosowane etykiety samoprzylepne, które usprawnią proces umieszczania informacji lub znakowania towarów w każdym zakładzie, sklepie czy magazynie.

Oferujemy wysokiej jakości etykiety samoprzylepne Emerson A4 współpracujące ze wszystkimi rodzajami drukarek atramentowych i z większością drukarek laserowych. Etykiety dostępne są w wersji tzw. Quatro Clean Technology – tj. z krawędziami bezpieczeństwa, które zapobiegają odkładaniu się kleju w mechanizmie drukarki. Opakowanie etykiet zawiera 100 arkuszy A4. Dostępnych jest aż 40 rodzajów wykrojników.

Zapraszamy też do zapoznania się z pozostałym asortymentem materiałów do druku cyfrowego. W ofercie posiadamy między innymi papier ozdobny do drukarki oraz papier satynowany DCP.


Wybierz żądaną cechę i skonfiguruj pakiet aby poznać cenę i dokonać zakupu:

Zobacz także:

rzetelna firma

Biuro: 92-104 Łódź, Stokowska 34A | Tel.: +48 889822028
Magazyn / Salon sprzedaży: 92-318 Łódź, Al. Piłsudskiego 141
NIP: 7282380068 | REGON: 101641459 | papercast@papercast.pl | papercast.pl

rzetelna firma