koszyk:


(pusty)  
Gdzie jesteśmy: Oferta » Walce wytłaczające

Szczegóły produktu:

Walce i tuleje anilox – walce wytłaczające Embossing World

Oprócz typowych walców wytłaczających posiadamy w ofercie również walce i tuleje aniloxowe wykonywane z powłok w dwóch standardowych technologiach:

  • wałki chromowe o liniaturze lastra od 5 l/cm do 160 l/cm, na siatce kwadrangularnej, heksagonalnej, piramidalnej, trihelikalnej oraz odwórconej. Oferowane sa przez producenta aniloxy grawerowane są mechanicznie w miedzi, stali lub niklu w zależności od wymagań. W/w wałki szeroko stosowane są we fleksografii oraz jako wałki dozujące w maszynach powlekających i lakierujących. Ponadto stosuje się je na tekturnicach podczas nanoszeniu kleju skrobiowego.
  • wałki i tuleje ceramiczne typu sleeve o liniaturze od 30 l/cm do 700 l/cm grawerowane laserowo. Istnieje tutaj możliwość zastosowania dodatkowej powłoki antykorozyjnej. Wałki i tuleje ceramiczne stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest wyższa jakość druku lub precyzyjniejsze nanoszenie mieszanek powlekających, lakierujących oraz klejowych.

Dodatkową usuługą wykonywaną przez Embossing World poza kompletną produkcją walców i tulei rastrowych jest ich renowacja i naprawa wliczając w to wykonywanie nowych powłok i grawerów

Uzupełnieniem oferty jest produkcja listew raklowych ze stali kwasoodpornej lub tworzywa sztucznego (poliester). Produkowane rakle dostępne są w różnych grubościach oraz szerokościach i sprzedawane są w kartonach lub docięte na wymiar. Jako dystrybutor produktów Embossing World, PaperCast oferuje listwy raklowe zaostrzone o kącie 90o dla druku fleksograficznego oraz listwy zaokrąglone stosowane w produkcji tissue.

 

W przypadku zainteresowania powyższymi produktami prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.


Zobacz także:

rzetelna firma

Biuro: 92-104 Łódź, Stokowska 34A | Tel.: +48 889822028
Magazyn / Salon sprzedaży: 92-318 Łódź, Al. Piłsudskiego 141
NIP: 7282380068 | REGON: 101641459 | papercast@papercast.pl | papercast.pl

rzetelna firma