koszyk:


(pusty)  
Gdzie jesteśmy: Oferta » Walce wytłaczające

Szczegóły produktu:

  • Walce do wytłaczania tworzyw sztucznych – oferta PaperCastWalce do wytłaczania tworzyw sztucznych – oferta PaperCastWalce do wytłaczania tworzyw sztucznych – oferta PaperCast

Walce do wytłaczania tworzyw sztucznych – oferta PaperCast

Walce do wytłaczania tworzyw sztucznych stosowane są w produkcji elementów z tworzywa sztucznego w postaci filmu/wstęgi lub płyt/arkuszy. Modele, które oferuje klientom PaperCast, dostępne są w opcji z podgrzewaniem lub chłodzeniem w wersji z grawerem lub gładkiej, zgodnie z wymaganiami klienta. Powierzchnia walców jest piaskowana i chromowana (ewentualnie pokryta innymi powłokami galwanicznymi). 

Poza standardowymi wzorami, które posiadamy w stałej sprzedaży, polecamy również indywidualne rozwiązania przystosowane do konkretnych zastosowań produkcyjnych. Na życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć walce o specjalnej charakterystyce antyadhezyjnej i wzorze zgodnym z oczekiwaniami odbiorcy.

W/w produkty stosowane są przy produkcji taśm transportowych, płyt i folii z tworzyw sztucznych oraz aplikacji farb, lakierów, klejów itp.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszych walców do wytłaczania tworzyw sztucznych lub chcecie poznać szczegółową ofertę tych produktów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.


Zobacz także:

rzetelna firma

Biuro: 92-104 Łódź, Stokowska 34A | Tel.: +48 889822028
Magazyn / Salon sprzedaży: 92-318 Łódź, Al. Piłsudskiego 141
NIP: 7282380068 | REGON: 101641459 | papercast@papercast.pl | papercast.pl

rzetelna firma