koszyk:


(pusty)  

Szczegóły produktu:

rozeta blady różowy

Papier Rozeta – kolekcja papierów dekoracyjnych w PaperCast

Rozeta to kolekcja papierów dekoracyjnych stanowiąca uzupełnienie dla oferowanych papierów ozdobnych. Typowym przeznaczeniem tego rodzaju materiałów jest wykorzystanie ich do wycinania elementów dekoracyjnych zaproszeń, kart okolicznościowych oraz innych prac kreatywnych.

Z uwagi na sposób wykończenia powierzchni oraz znajdujący się na niej wzór, papiery ozdobne z tej grupy nie nadają się do druku. Rekompensatą jest jednak ich wysoka podatność na cięcie, klejenie oraz bigowanie. Dlatego można z nich wycinać dowolne, nawet bardzo skomplikowane elementy za pomocą tradycyjnych nożyczek lub wykrojników.

Gramatura, jaką posiada papier ozdobny z motywem rozety, wynosi 190 g/m2. Materiał ten występuje w dwóch podstawowych wzorach: koronka oraz rozeta oraz w jednym formacie 26x21 cm.

W kolekcji papierów dekoracyjnych posiadamy również papier brokatowy, który wyróżnia się świetlistym migotaniem powierzchni. Dzięki temu jest doskonałym materiałem na ozdoby do sal tanecznych, na kartki świąteczne i na zaproszenia.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.


Wybierz żądaną cechę i skonfiguruj pakiet aby poznać cenę i dokonać zakupu:

Zobacz także:

rzetelna firma

Biuro: 92-104 Łódź, Stokowska 34A | Tel.: +48 889822028
Magazyn / Salon sprzedaży: 92-318 Łódź, Al. Piłsudskiego 141
NIP: 7282380068 | REGON: 101641459 | papercast@papercast.pl | papercast.pl

rzetelna firma