koszyk:


(pusty)  

Szczegóły produktu:

Stardream
  • StardreamStardreamStardream • Rose QuartzStardream • Serenity

Stardream

Kolekcja Stardream to papiery ozdobne i kartony barwione w masie, dwustronnie metalizowane, o gładkiej powierzchni i szerokiej gamie kolorystycznej. Produkowane są z mas celulozowych bielonych w technologii ECF (bez udziału chloru). Kolekcja posiada certyfikat FSC. Dostępne kolory zostały uznane jako kolory roku 2016 – są jednymi z najmodniejszych i najbardziej pożądanych w palecie barw w/w kolekcji.

Papier barwiony i karton Stardream doskonale nadaje się na zaproszenia, kartki okolicznościowe, druki reklamowe i promocyjne, ekskluzywne pudełka, torebki, wizytówki itp. Wykorzystywany jest również w ekskluzywnej korespondencji firmowej, podnosząc rangę i prestiż drukowanych dokumentów.

Papiery ozdobne z tej kolekcji nadają się do druku cyfrowego, offsetowego, sitodruku, typografii a także tłoczenia folią na gorąco oraz tzw. tłoczenia na sucho. W przypadku zadruku biurowymi drukarkami laserowi i ink-jet zaleca się wykonanie próbnych wydruków z uwagi na różnorodność dostępnych urządzeń drukujących oraz jakość stosowanych tuszy/tonerów.

Kolekcja papierów i kartonów Stardream, którą oferuje nasza hurtownia papieru ozdobnego, podatna jest na wszelkie procesy wykańczające takie jak: zginanie, bigowanie, cięcie laserem lub ploterem, zszywanie, klejenie i wiele innych.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależniości od ustawień monitora.


Wybierz żądaną cechę i skonfiguruj pakiet aby poznać cenę i dokonać zakupu:

Zobacz także:

rzetelna firma

Biuro: 92-104 Łódź, Stokowska 34A | Tel.: +48 889822028
Magazyn / Salon sprzedaży: 92-318 Łódź, Al. Piłsudskiego 141
NIP: 7282380068 | REGON: 101641459 | papercast@papercast.pl | papercast.pl

rzetelna firma