Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Oferujemy usługę druku cyfrowego na wszystkich dostępnych w naszej ofercie podłożach drukowych. Wydruk jesteśmy w stanie wykonać na papierach o gramaturach sięgających 400 g/m2 w rozdzielczości 2400x2400 dpi.

Jako jedni z nielicznych mamy również możliwość wykonania druku białym kolorem, co zwiększa możliwości zastosowania papierów ozdobnych. W cenie druku wliczone jest oczywiście docięcie użytków do finalnego formatu.

Podejmujemy się druku wizytówek, zaproszeń, winietek, etykiet, ulotek, papieru firmowego, certyfikatów i wielu innych. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie starając się sprostać oczekiwaniom klienta. Widząc projekt jesteśmy w stanie doradzić w wyborze odpowiedniego papieru oraz zaproponować jego uszlachetnienie.

Aby zlecić nam wykonanie w/w usługi konieczne jest przesłanie projektu. Zdecydowanie preferujemy projekty zapisane w PDF-ie wielostronicowym, ale podejmujemy się również druku zleceń przygotowanych chociażby w Wordzie. Nie boimy się trudnych wyzwań i zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla danego projektu.

Gorąco zapraszamy do współpracy!

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home