Cięcie i grawerowanie laserowe

Cięcie i grawerowanie laserowe

PaperCast oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z usługi cięcia i grawerowania laserowego. Wycinamy w papierze, kartonie, tekturze, sklejce oraz plexi. Wszystkie w/w materiały mamy dostępne na miejscu.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy plotera laserowego jesteśmy w stanie wycinać różnorodne, nawet najbardziej skomplikowane kształty w papierze minimalizując przy tym ryzyko nadpalenia papieru. Przeprowadziliśmy testy na większości stosowanych przez nas materiałach dostosowując parametry cięcia do danego podłoża. Dysponujemy urządzeniem o polu pracy 740x460mm co pozwala nam na wycinanie większych elementów.

Nasz ploter daje nam również możliwość wykonywania graweru zdjęć o wysokiej rozdzielczości zachowując każdy nawet najmniejszy detal grawerowanej fotografii. Dzięki specjalnej przystawce mamy ponadto możliwość grawerowania okrągłych przedmiotów jak szklanki, kieliszki, kubki, butelki, wazony itp.

Dla naszych klientów wykonujemy znakowanie na wielu przedmiotach takich jak długopisy, gadżety reklamowe, kalendarze, wieszaki ubraniowe itp.

Zastosowanie tak wysokiej klasy urządzenia daje nam możliwość pracy z wieloma materiałami począwszy od papieru, poprzez drewno, tworzywa sztuczne, ceramikę a na szkle kończąc. Jesteśmy otwarci na nowe testy z materiałami, których jak dotąd nie mieliśmy okazji umieścić w ploterze dlatego gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home