Papier biały

Papiery barwione w masie

zł0.57
Tax included

Papiery barwione w masie są bezdrzewnymi papierami niepowlekanymi, dostępnymi w 18 barwach pastelowych w gramaturze 230 g/m2 oraz 10 barwach intensywnych w gramaturze 250 g/m2.  Gładka powierzchnia, niezwykła trwałość, jednolite kolory oraz wysoka nieprzezroczystość to cechy, które sprawiają, że każdy papier barwiony w masie jest gwarancją doskonałej jakości wydruku. Nasz salon papierów ozdobnych w Łodzi posiada w sprzedaży szeroki zakres formatów od A4 aż po B1.

format: A4 (297x210mm)
kolor: biały
pakiet: 1 ark
gramatura: 250 g/m2
Quantity

Description

Papier barwiony w masie ma zastosowanie uniwersalne, bowiem zarówno jego jednolita struktura, jak i gładka powierzchnia sprzyjają pisaniu flamastrem, rysowaniu, malowaniu czy wykonywaniu nadruków. Dobrze łączy się też z innymi materiałami metodą klejenia, a dzięki szerokiej gamie formatów może służyć do wycinania i kształtowania kolorowych dekoracji. Papiery ozdobne z tej grupy nawet przy wielokrotnym zaginaniu i przecinaniu zachowują jednolity kolor na wszystkich krawędziach.

UWAGA! Przy wyborze opcji "mix" w komentarzu dla sprzedawcy prosimy o wpisanie wybranych kolorów papieru, z których będzie składał się komplet. W przypadku braku informacji kolory będą wybierane losowo. Prosimy także upewnić się, że wybrane kolory występują w tej samej gramaturze.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
Dostępne formaty
A4, A3
Rekomendowane techniki
Możliwe zastosowanie
Możliwe techniki uszlachetniania

Specific References

Reviews

You might also like