Stardream Rose Quartz

Stardream

zł0.80
Tax included

Kolekcja Stardream to papiery ozdobne i kartony barwione w masie, dwustronnie metalizowane, o gładkiej powierzchni i szerokiej gamie kolorystycznej. Produkowane są z mas celulozowych bielonych w technologii ECF (bez udziału chloru). Kolekcja posiada certyfikat FSC. Dostępne kolory zostały uznane jako kolory roku 2016 – są jednymi z najmodniejszych i najbardziej pożądanych w palecie barw w/w kolekcji.

format: A4 (297x210mm)
kolor: Rose Quartz
pakiet: 1 ark
gramatura: 120 g/m2
Quantity

Description

Stardream doskonale nadaje się na zaproszenia, kartki okolicznościowe, druki reklamowe i promocyjne, ekskluzywne pudełka, torebki, wizytówki itp. Wykorzystywany jest również w ekskluzywnej korespondencji firmowej, podnosząc rangę i prestiż drukowanych dokumentów.

Papiery ozdobne z tej kolekcji nadają się do druku cyfrowego, offsetowego, sitodruku, typografii a także tłoczenia folią na gorąco oraz tzw. tłoczenia na sucho. W przypadku zadruku biurowymi drukarkami laserowymi i ink-jet zaleca się wykonanie próbnych wydruków z uwagi na różnorodność dostępnych urządzeń drukujących oraz jakość stosowanych tuszy/tonerów.

Kolekcja papierów i kartonów Stardream, którą oferuje nasza hurtownia papieru ozdobnego, podatna jest na wszelkie procesy wykańczające takie jak: zginanie, bigowanie, cięcie laserem lub ploterem, zszywanie, klejenie i wiele innych.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
120 g/m2, 285 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3
Formaty na zamówienie
B1, B2
Dedykowany do druku
druk cyfrowy, ink-jet, offset, sitodruk, typografia
Możliwe techniki uszlachetniania
hot-stamping, suchy tłok, lakierownie UV, kaszerowanie

Specific References

Reviews

You might also like