Rives

Rives

zł0.49
Tax included

Rives to kolekcja nowoczesnych i bardzo delikatnie wytłoczonych papierów.

Z uwagi na swój innowacyjny wygląd oraz strukturę, fakturowane papiery ozdobne z tej kolekcji znajdują zastosowanie w produkcji zaproszeń, kart okolicznościowych, materiałów reklamowych, wizytówek, etykiet, kalendarzy, prestiżowej korespondencji biznesowej itp. Uniwersalny biały kolor sprawia, że prezentują się one wyjątkowo elegancko i doskonale pasują do takich okazji, jak ślub czy oficjalny jubileusz biznesowy.

format: A4 (297x210mm)
faktura: Tweed
pakiet: 1 szt
gramatura: 120 g/m2
Quantity

Description

Papiery ozdobne z serii Rives podatne są na krojenie, wykrawanie, bigowanie, zginanie, klejenie, zszywanie itp.

Optymalna głębokość faktury oraz brak powłoki sprawia, iż doskonale nadają się do druku atramentowego oraz cyfrowego. Z powodzeniem mogą być stosowane również w innych technikach druku, dlatego sprawdzają się w produkcji seryjnej, w dużych nakładach.

Nowością w ofercie PaperCast są papiery w tłoczeniach Tradition i Linear. Oba papiery są dwustronnie tłoczone i nadają się do druku cyfrowego. Odcień bieli jest cieplejszy w porównaiu z pozostałymi papierami kolekcji Rives.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
120 g/m2, 250 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3
Dedykowany do druku
Offset, druk cyfrowy, ink-jet, sitodruk

Specific References

Reviews

You might also like

Via Laid

From Price zł0.49
Asortyment, jaki oferuje nasz salon papierów ozdobnych w Łodzi, to również atrakcyjna pod względem użytkowym kolekcja Via Laid . Te ciekawe...