Papiery transparentne

Papiery ozdobne transparentne

 

Papiery ozdobne o półprzezroczystej strukturze to materiały, które stwarzają szerokie możliwości komponowania zaproszeń, kartek okolicznościowych i innych tego typu wyrobów. Charakterystyczna struktura pozwala na wprowadzenie nowego elementu do kompozycji, w której łączy element bazowy, kolorystykę i stwarza wrażenie wizualnej lekkości. W ofercie, jaką przygotowała dla Państwa nasza hurtownia papierów ozdobnych, znalazły się tradycyjne kalki w kolorze białym oraz w kilku innych barwach, a także kalki o metalizowanej powierzchni. W asortymencie posiadamy również transparentne papiery ozdobne Kristall Prago z piękną fakturą.

Papiery ozdobne transparentne charakteryzują się wysoką przezroczystością oraz niskim wolumenem. Znajdują zastosowanie w produkcji zaproszeń, broszur, materiałów reklamowych. Stosuje się je również w pracowniach architektonicznych oraz w szkołach do wykonywania rysunków technicznych. Oferowane papiery transparentne (poza Kristall Prago) dają się łatwo drukować za pomocą drukarek atramentowych i laserowych.

Kolekcja Kristall Prago, dzięki swojej unikalnej i wyjątkowo efektownej fakturze, to elegancki papier,dostępny w dwóch wersjach wzorniczych i kolorystycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem papierów transparentnych.

There are 4 products.

Showing 1-4 of 4 item(s)