Papier Akwarelowy Watercolour Art

zł1.46
Tax included

Watercolour Art to kolekcja uniwersalnych papierów artystycznych przeznaczonych zarówno do technik suchych jak i mokrych.

Dzięki zawartości w składzie surowcowym 20% włókien z bawełny oraz zaklejeniu w masie i na powierzchni papier wykazuje podwyższoną odporność na działanie wody i zabezpiecza przed zbyt głębokim wnikaniem farby w strukturę. Pozwala to uzyskać wyraziste kolory i daje możliwość dokonywaniu wielu korekt bez ryzyka uszkodzenia powierzchni papieru. Oferowany produkt z pewnością znajdzie uznanie zarówno wśród profesjonalnych artystów jak i młodych adeptów sztuki.

format: A4 (297x210mm)
kolor: white
pakiet: 1 ark
gramatura: 240 g/m2
Quantity

Description

Watercolour Art cechuje szorstka powierzchnia o strukturze filcu, występująca po obu stronach arkusza. 20%-owy udział włókien bawełnianych oraz duży stopień zaklejenia zwiększają wytrzymałość papieru i pozwalają uzyskać optymalną absorpcję kolorów. Papier dostępny jest w dwóch odcieniach bieli a dzięki produkcji w środowisku bezkwasowym jest odporny na starzenie.

Istnieje możliwość sprowadzenia wersji proponowanego papieru z większym udziałem włókien bawełnianych. W tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi.

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
240 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3, B1
Rekomendowane techniki
Tempera, akwarela, gwasz, rysunek ołówkiem, kredką, grafitem, węglem, tuszem
Dedykowany do druku
Litografia, Linoryt, Etching, Ksylografia

Specific References

Reviews

You might also like