Recycled Biały/srebro

Recycled

zł0.65
Tax included

Recycled to kolekcja papierów ekologicznych wykonana w 100% z włókien wtórnych. Można w niej znaleźć papiery z wtrąceniami (włoskowatymi oraz w postaci opiłków srebra lub złota) oraz naturalne papiery ozdobne w kolorach ziemi, charakteryzujące się nieznaczną chropowatością powierzchni. Wyroby te są papierami niepowlekanymi, co sprawia, że nadają się do druku praktycznie każdą techniką. W przypadku chęci zadruku papierów o wyższych gramaturach na drukarkach atramentowych i laserowych rekomendowane jest wykonanie wstępnych testów w celu sprawdzenia czy materiał „przechodzi” przez dane urządzenie.

format: A4 (297x210mm)
kolor: biały/srebro
pakiet: 1 szt
gramatura: 100 g/m2
Quantity

Description

Papier ozdobny ekologiczny z serii Recycled podatny jest na wszelkiego rodzaju procesy wykańczające, takie jak: cięcie, zginanie, wykrawanie, tłoczenie, bigowanie, zszywanie, klejenie, lakierowanie itp.

Połączenie ekologicznego charakteru oferowanych papierów z nowoczesnym wyglądem sprawia, że rekomendowane są one do produkcji zaproszeń, kart okolicznościowych, wizytówek, metek, materiałów reklamowych, okładek, luksusowych opakowań. Doskonale sprawdzą się również w przypadku wyrobów gdzie naturalny, a zarazem indywidualny charakter papieru jest wysoce pożądany.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
100 g/m2, 250 g/m2,
Dostępne formaty
A4, A3
Formaty na zamówienie
B1, SRA2, SRA3, SRA4

Specific References

Reviews

You might also like