Via Laid Biały

Via Laid

zł0.60
Tax included

Asortyment, jaki oferuje nasz salon papierów ozdobnych w Łodzi, to również atrakcyjna pod względem użytkowym kolekcja Via Laid. Te ciekawe papiery ozdobne charakteryzują się znakiem wodnym w postaci żeberek, przez co imitują starą technologię produkcji papieru na maszynach okrągłositowych. Papier wykazuje dwustronność widoczną szczególnie w przypadku wyższych gramatur.

format: A4 (297x210mm)
kolor: biały
pakiet: 1 ark
gramatura: 100 g/m2
Quantity

Description

Papiery ozdobne z kolekcji Via Laid występują w dwóch odcieniach kolorystycznych i są również dostępne w formatach dedykowanych dla druku cyfrowego. Dzięki znakowi wodnemu doskonale nadają się na korespondencję biznesową, podnosząc rangę drukowanych dokumentów. Z uwagi na swoje walory, papier ozdobny z tej kolekcji znajdzie również zastosowanie w druku certyfikatów, raportów, specyfikacji, ulotek, itp. W wyższych gramaturach wykorzystywany jest do passepartout. Via Laid jest papierem niepowlekanym dzięki czemu z powodzeniem nadaje się do druku ink-jet, cyfrowego, offsetu i większości znanych technik druku. W połączeniu z innymi papierami ozdobnymi może znaleźć zastosowanie również w pracach artystycznych.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
100 g/m2, 270 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3
Formaty na zamówienie
B1, SRA4, SRA3
Dedykowany do druku
ink-jet, druk pigmentowy, druk cyfrowy, offset, typografia, sitodruk
Możliwe techniki uszlachetniania
hot-stamping, embossing

Specific References

Reviews

You might also like

Rives

From Price zł0.60
Rives to kolekcja nowoczesnych i bardzo delikatnie wytłoczonych papierów. Z uwagi na swój innowacyjny wygląd oraz strukturę, fakturowane...