Via Laid Biały

Via Laid A3, A4

0,60 zł
Brutto

Asortyment, jaki oferuje nasz salon papierów ozdobnych, to również atrakcyjna pod względem użytkowym kolekcja Via Laid. Te ciekawe papiery ozdobne charakteryzują się znakiem wodnym w postaci żeberek, przez co imitują starą technologię produkcji papieru na maszynach okrągłositowych. Papier wykazuje dwustronność widoczną szczególnie w przypadku wyższych gramatur.
Dzięki znakowi wodnemu doskonale nadają się na korespondencję biznesową, podnosząc rangę drukowanych dokumentów. Z uwagi na swoje walory, papier ozdobny z tej kolekcji znajdzie również zastosowanie w druku certyfikatów, raportów, specyfikacji, ulotek, itp. W wyższych gramaturach wykorzystywany jest do passepartout.

format: A4 (297x210mm)
kolor: biały
pakiet: 1 ark
gramatura: 100 g/m2
Ilość

Opis

Papiery ozdobne z kolekcji Via Laid występują w dwóch odcieniach kolorystycznych i są również dostępne w formatach dedykowanych dla druku cyfrowego. Via Laid jest papierem niepowlekanym dzięki czemu z powodzeniem nadaje się do druku ink-jet, cyfrowego, offsetu i większości znanych technik druku. W połączeniu z innymi papierami ozdobnymi może znaleźć zastosowanie również w pracach artystycznych.

Istnieje także możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na papiery w gramaturze 270g z tej kolekcji w formacie B1+ (720X1020mm) i gramaturze 100g - w formacie 450x640mm.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
100 g/m2, 270 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3
Formaty na zamówienie
B1, SRA4, SRA3
Dedykowany do druku
ink-jet, druk pigmentowy, druk cyfrowy, offset, typografia, sitodruk
Możliwe techniki uszlachetniania
hot-stamping, embossing

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także