Beermat

zł0.81
Tax included

Beermata to, niepowlekana, bielona tektura o wysokim stopniu spulchniena. Cechuje się wysoką sztywnością i chłonnością, przez co jest wykorzystywana do produkcji podstawek pod piwo. Tektura jest dość kruchym materiałem, dlatego nie rekomenduje się wykonywania z niej opakowań, jednakże może stanowić doskonały materiał pod passe-partout lub okładki, makiety a także choinki zapachowe. Beermata daje się doskonale wycinać laserowo, dzięki czemu znalazła szerokie zastosowanie w produkcji ozdób i detali stosowanych w rękodzielnictwie. Jest to ceniony materiał wykorzystywany jako baza pod kartki scrapbookingowe czy albumy. 

format: A4 (297x210mm)
pakiet: 1 ark
grubość: 1,20mm
Quantity

Description

Beermata produkowana jest z ścieru klasycznego lub ciśnieniowego. Oferowana jest w grubości 1,00 mm, 1,25mm oraz 1,50 mm.

Jej białość jest stosunkowo niska a odcień lekko żółtawy. Jest to efekt wysokiej zawartości ligniny, przez co tektura wykazuje niską odporność na starzenie i tym samym podatna jest na żółknięcie. Beermata pomimo swej grubości zachowuje stosunkowo niską wagę, przez co staje cenionym materiałem w produkcji makiet i w modelarstwie. Oferowana tektura jest podatna na cięcie, wykrawanie, wycinanie laserowe oraz wytłaczanie. Można ją kaszerować z innymi papierami dzięki jej niepowlekanej powierzchni.

Product Details

Data sheet

Dostępne formaty
A4, A3
Możliwe zastosowanie
bazy pod kartki zaproszeniowe, albumy, okładki, podstawki pod piwo, makiety
Dedykowany do druku
offset, sitodruk, druk UV

Specific References

Reviews

You might also like