Kraft

zł0.50
Tax included

Kartony z serii Kraft są produktami wykonanymi z celulozy niebielonej, które w całości mogą być poddane ponownemu przetworzeniu. W ten sposób oferowany produkt idzie w zgodzie z panującym trendem proekologicznym. Dzięki zastosowaniu włókien celulozowych, oferowane kartony charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną przez co znajdują zastosowanie w produkcji opakowań jednostkowych i zbiorczych.

Kartony charakteryzują się szerokim dwustronnością zarówno pod względem szorstkości powierzchni jak i barwy. Z uwagi na swój proekologiczny wygląd wykorzystywane są często w produkcji kart okolicznościowych, etykiet, zawieszek, winietek oraz wizytówek. Nadają się również na okładki i karty menu.

format: A4 (297x210mm)
pakiet: 1 ark
gramatura: 250 g/m2
Quantity

Description

Seria Kraft oferowana jest w dwóch podstawowych gramaturach. Prezentowane kartony nadają się do druku ink-jet, offsetowego, flexo a także druku cyfrowego, przy czym należy brać pod uwagę wysoką sztywność produktu podczas realizacji druku.

Kartony z serii Kraft doceniane są również w rękodzielnictwie i stanowią wartościowy surowiec przy tworzeniu boxów, pudełek, kart okolicznościowych czy tagów. Kartony te, dzięki zachowaniu równomiernego profilu gramatury i wilgotności, podatne są na wykrawanie, bigowanie, cięcie i klejenie.

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
250 g/m2, 300 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3
Możliwe zastosowanie
karty menu, wizytówki, zaproszenia, opakowania ozdobne, bazy pod kartki okolicznościowe, zawieszki, etykiety
Dedykowany do druku
druk offsetowy, flexografia, sitodruk, ink-jet, druk cyfrowy
Możliwe techniki uszlachetniania
hot-stamping, embossing

Specific References

Reviews

You might also like