Prisma Art White 200 g/m2

Papier Rysunkowy Prisma Art

zł1.00
Tax included

Prisma Art to dwustronny papier z kolekcji FAVINI ART dedykowany dla rysowników, którzy poszukują idealnego podłoża pod szkice ołówkiem, grafitem czy rysowanie kredkami. Jest to idealna propozycja  zarówno dla studentów i osób zaczynających swoją przygodę z rysowaniem, jak i dla profesjonalistów oczekujących od podłoża doskonałej reprodukcji kolorów. 

format: A4 (297x210mm)
kolor: white
pakiet: 1 ark
Quantity

Description

Prisma Art to papiery przeznaczone do rysowania grafitem oraz ołówkiem. Wśród całej gamy papierów Prisma wyróżnia je dwustronne tłoczenie powierzchni oraz wysoki stopień zaklejenia. zarówno w masie jak i na powierzchni. Dzięki temu podłoże oferuje optymalną absorpcję i reprodukcję kolorów.

Papiery z tej serii dedykowane są również do rysowania kredkami świecowymi oraz pastelami. Dzięki wspomnianemu wyżej zaklejeniu oraz produkcji w środowisku bezkwasowym mogą być wykorzystane w takich technikach jak tempera czy akwarela.

Prisma Art nadaje się również do stosowania w artystycznych technikach druku takich jak: Etching, Litografia, Linoryt, Sitodruk, Akwawinta

Product Details

Data sheet

Dostępne gramatury
200 g/m2
Gramatury na zamówienie
300 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3, B1
Rekomendowane techniki
szkic ołówkiem, grafitem, kredki świecowe, pastele
Możliwe zastosowanie
tempera, akwarela, węgiel, marker
Dedykowany do druku
Etching, Litografia, Linoryt, Sitodruk, Akwawinta

Specific References

Reviews

You might also like