Salon papierów ozdobnych


Hurtownia papieru ozdobnego

PaperCast jest firmą handlową z wieloletnim doświadczeniem w branży papierniczej. Zdobyliśmy je zarówno w zakresie produkcji i przetwórstwa papieru, jak i szeroko rozumianego jego wykorzystania. Głównym nurtem działalności firmy jest dystrybucja papierów nośnikowych, które są wykorzystywane w procesie produkcji sztucznej skóry. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i agentem w/w wytworów papierniczych firmy FAVINI na rynkach: polskim, ukraińskim i białoruskim.

Uzupełnieniem produktów stosowanych w branży sztucznej skóry są specjalistyczne taśmy stosowane w łączeniu papierów nośnikowych.

W 2014 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o wyselekcjonowane papiery ozdobne i specjalne w szerokim zakresie gramatur oraz formatów. Rozwinęliśmy również produkcję kopert ozdobnych, wykonanych z papierów ozdobnych dostępnych w naszej ofercie. Wszystkie nasze produkty znajdują zastosowanie między innymi w branży poligraficznej, reklamowej i artystycznej.

Dla naszych Klientów otworzyliśmy też salon papierów ozdobnych w Łodzi, w którym udostępniamy do sprzedaży detalicznej wiele naszych produktów.

Usługi poligraficzne

W 2015 roku uruchomiliśmy pierwszą maszynę cyfrową skalibrowaną pod zadruk oferowanych papierów ozdobnych, a rok później zakupiliśmy kolejną, pięciokolorową umożliwiającą zadruk kolorem białym ciemnych podłoży. Wraz z dalszym rozwojem drukarni cyfrowej wprowadziliśmy do oferty złocenie bezmatrycowe, klasyczny Hot-Stamping oraz podstawową obróbkę introligatorską. Naszym najnowszym nabytkiem jest nowoczesna maszyna Xerox Versant 180 oferująca doskonałe odwzorowanie kolorów i idealne spasowanie wydruków. Dzięki modyfikacji w/w maszyny o dodatkowy moduł drukujący uzyskaliśmy możliwość wykonania zadruku kolorami specjalnymi taki jak: biel, złoto, srebro oraz lakier.

Oprócz druku cyfrowego posiadamy w ofercie usługę grawerowania i wycinania laserowego. Dzięki nabyciu wysokiej klasy plotera laserowego mamy możliwość wycinania nawet najbardziej szczegółowych wzorów w różnych materiałach. Oferujemy także grawerowanie w przedmiotach owalnych dzięki specjalnej przystawce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadziliśmy do oferty wielkoformatowy druk UV, pozwalający na zadruk różnorodnych podłoży takich jak: papiery ozdobne w formacie B1, tworzywa sztuczne, szkło, stal, drewno, bannery i wiele innych.

Dopełnieniem oferty drukarni cyfrowej jest możliwość cięcia papieru do wymaganego formatu dzięki zakupionym przez nas krajarkom.

Dystrybucja produktów Embossing World

PaperCast jest również wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy Embossing World. Zajmujemy się sprzedażą wałów grawerowanych tego producenta, stosowanych do wytłaczania produktów tissue (chusteczek, serwetek, papierów toaletowych i ręcznikowych) oraz szeregu innych materiałów takich jak: stal, naturalne i sztuczne skóry, szkło, włókniny, tworzywa sztuczne, itp.

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom klienta, co staramy się osiągnąć poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów renomowanych wytwórców, w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalną obsługę sprzedażową i posprzedażową.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową, w której znajdziecie Państwo najlepsze papiery ozdobne, kalki, koperty ekologiczne oraz papier nośnikowy i wiele innych artykułów. Zapraszamy też do odwiedzenia salonu papierów ozdobnych w Łodzi.PaperCast
PaperCast
PaperCast