Tektury ozdobne

Tektura ozdobna, tektura introlig

Tektura ozdobna stanowi ważną część naszego asortymentu. Jest wytworem papierniczym o wysokiej gramaturze, dzięki czemu charakteryzuje się grubością i ciężarem wyższymi od przeciętnych kartonów czy papierów ozdobnych. Cechuje ją też większa sztywność, co jest dużym atutem w przypadku wielu zastosowań tego materiału.
Tektura ozdobna może być wykorzystywana samodzielnie, jako materiał do produkcji elementów dekoracji 3D czy opakowań produktów. Może też być nośnikiem dla lżejszych i delikatniejszych dekoracji papierowych. W asortymencie mamy kilka rodzajów tektury dekoracyjnej, które różnią się przede wszystkim kolorystyką oraz fakturą powierzchni. Proponujemy między innymi tekturę barwioną w masie z kolekcji Les Naturals, ozdobną tekturę falistą, beermatę oraz tekturę introligatorską wraz ze specjalną odmianą barwioną w masie o nazwie Eska Black. Podobnie jak niektóre papiery i koperty ekologiczne, oferowana przez nas tektura jest w 100% wytwarzana z włókien wtórnych.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-9 z 11 pozycji

Karton CLK

Od Cena 1,06 zł
Karton CLK występuje w gramaturze 280 g/m2 i idealnie nadaje się na wizytówki, kartki okolicznościowe, zaproszenia, teczki, etykiety i metki,...