Papiery Ozdobne

Papiery ozdobne

Papiery ozdobne stanowią podstawę oferowanego przez nas asortymentu. Jest to szeroka grupa produktów, których cechy i wygląd można dowolnie modyfikować zarówno przez zmianę składu surowcowego, jak i metody barwienia czy wykończania powierzchni.
Papiery ozdobne znajdują zastosowanie w różnego rodzaju realizacjach, takich jak: zaproszenia, winietki, kartki okolicznościowe czy menu. Nie jest to jednak ich jedyne przeznaczenie. Śmiało można wykorzystać je także do kreowania wysokiej jakości materiałów promocyjno-reklamowych: katalogów, broszur, folderów, voucherów, certyfikatów, teczek reklamowych, zestawów korespondencyjnych, a także luksusowych opakowań czy różnorodnych publikacji.
Atutem, który wyróżnia asortyment naszej hurtowni papierów ozdobnych, jest ogromna różnorodność dostępnych faktur, barw oraz gramatur. W naszej ofercie znalazł się zarówno papier fakturowany, gładki, barwiony w masie kolorowy i biały, papier brokatowy, metalizowany i perłowy oraz wiele innych produktów o konkretnych walorach wizualnych i parametrach fizycznych.
Klientom, którzy cenią unikalne rozwiązania i poszukują materiałów o wyjątkowych przymiotach, polecamy specjalny papier bawełniany, całkowicie wykonany z włókien tej rośliny. Oferta obejmuje również wyroby dla zwolenników ekologicznych rozwiązań. W sprzedaży posiadamy papiery i koperty ekologiczne, w całości lub w znacznej części wyprodukowane z surowców wtórnych.

Papiery ozdobne w wielu odmianach uzupełnia oferta kopert ozdobnych w różnych formatach.

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-9 z 52 pozycji