Koperta w formacie C6 (114x162mm) z papieru Crush Kukurydza

Koperty Crush C6 (114x162mm)

0,60 zł
Brutto

Koperty z tej serii wykonane są z papieru Crush. Jest to ekologiczna linia, niepowlekanych papierów barwionych w masie z dodatkiem pozostałości z owoców cytrusowych, kukurydzy, oliwek, winogron, kiwi, orzechów lub migdałów. Dodatki te stanowią ok. 15% składu surowcowego danego papieru i znacząco wpływają na jego charakterystyczną strukturę i wygląd.
Koperty te idealnie komponują się z zaproszeniami w stylu ekologicznym, ale mogą być również wykorzystane jako koperty do korespondencji biznesowej lub oferowania voucherów, karnetów i kart okolicznościowych.

kolor: kukurydza
Klapka: Trójkąt
gramatura: 120 g/m2
Klej na klapce: TAK
Ilość

Opis

Dostępne są następujące wersje kopert:
1. Koperty z klejem na klapce - klapka trójkątna
    Crush: kukurydza, cytrusy,
2. Koperty bez kleju na klapce - klapka trójkątna
    Crush: oliwki, cytrusy, lawenda, kiwi, migdały, winogrono, wiśnia, kukurydza, orzechy;

Gramatura 120 g/m2 sprawia że koperty są dość sztywne i bardzo łatwo się je zadrukowuje. Na zamówienie możemy również wykonać nadruk na gotowych kopertach.

Koperty nie posiadają kleju na klapce, ale może on być naniesiony na specjalne zamówienie.

Na zamówienie możemy wykonać również koperty z klapką trójkątną lub prostą zamykane po krótkim, bądź długim boku. Możemy także wykonać koperty z innych papierów ozdobnych (w tym występujących w wyższych gramaturach). Przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę w oparciu o wybrany papier i format koperty. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszego salonu sprzedaży znajdującego się w Łodzi przy Piłsudskiego 141.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
120 g/m2,

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także