Glitter Antyczne Złoto

Glitter A3, A4

5,00 zł
Brutto

Glitter to kolekcja papierów brokatowych, stanowiąca uzupełnienie dla papierów ozdobnych. W ofercie posiadamy papiery samoprzylepne w szerokiej gamie kolorystycznej jak również papiery na podkładzie kartonowym o gramaturze 300 g/m2. Nowością są także samoprzylepne wersje papierów brokatowych z powierzchnią zafoliowaną, dzięki czemu wyglądają jak lakier samochodowy. Dzięki charakterystycznej, połyskującej strukturze powierzchni papier ozdobny z brokatem to doskonały materiał na lśniące ozdoby sal tanecznych i detale dekoracyjne na różne okazje.

format: A4 (297x210mm)
kolor: Antyczne złoto
pakiet: 1 ark
Ilość

Opis

Papier brokatowy nie nadaje się do druku, ale może być wykorzystywany jako materiał na reklamy, wizytówki czy zaproszenia. Zaletą tej grupy produktów jest jednak wysoka podatność na cięcie ploterem, laserem oraz wykrawanie wszelkiego rodzaju wykrojnikami.

Prostota obróbki oraz łatwość cięcia i kształtowania papieru Glitter a zarazem fakt, iż brokat jest silnie związany z powierzchnią papieru i nie osypuje się podczas jego cięcia lub formowania to atuty, dzięki którym praca z materiałem jest łatwa i czysta, a powstające wyroby zachowują swoje walory.

Papier brokatowy stanowi doskonały element dekoracyjny dla zaproszeń, kart okolicznościowych, ozdobnych opakowań, kopert, albumów, itp.

Na indywidualne zamówienie oferujemy także zakup papierów z tej serii w innych formatach.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
330 g/m2, (wersja samoprzylepna), 430 g/m2 (wersja samoprzylepna), 300 g/m2 (karton)
Dostępne formaty
A4, A3
Formaty na zamówienie
B1, B2

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także