Woodstock

Woodstock B1 (700x1000mm)

24,39 zł
Brutto

Woodstock to ekologiczny, niepowlekany papier ozdobny wykonany w 80% z włókien wtórnych oraz w 20% z celulozy bielonej. Papier barwiony jest w masie, dzięki czemu doskonale prezentuje się jako materiał na produkty dekoracyjne w stylu retro. Widoczne wtrącenia pochodzące z makulatury nadają mu wyjątkowego, ekologicznego charakteru.  Ten atrakcyjny papier ozdobny doskonale sprawdzi się w produkcji modnych w ostatnim czasie ekologicznych zaproszeń, druków reklamowych, gazet i czasopism oraz korespondencji.

format: B1 (700x1000mm)
kolor: cipria
pakiet: 10 szt
gramatura: 110 g/m2
Ilość

Opis

Kolekcja Woodstock, którą oferuje nasz salon papierów ozdobnych, to wyroby podatne na wszelkiego rodzaju procesy wykańczające (cięcie, wykrawanie, klejenie, zszywanie). W ofercie występują one w dwóch gramaturach. Ekologiczny papier barwiony świetnie nadaje się do druku atramentowego oraz cyfrowego, dzięki czemu sprzyja produkcji zaproszeń i ulotek.

Posiadamy minima logistyczne zakupów papierów w formacie B1+, dlatego papier w gramaturze 110g/m2 można zakupić tylko w pakiecie 10 arkuszy (bądź wielokrotności pakietu), a w gramaturze 225g/m2 - w pakiecie 5 arkuszy (bądź wielokrotności pakietu).


UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
225 g/m2, 110 g/m2 (kolory Cipria, Betulla)
Gramatury na zamówienie
110 g/m2, 280 g/m2
Dostępne formaty
B1 (700x1000mm)
Dedykowany do druku
ink-jet, druk pigmentowy, druk cyfrowy, offset,
Możliwe techniki uszlachetniania
lakierowanie UV, hot-stamping

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także