Walce dla przemysłu tissue

Walce dla przemysłu tissue

Walce wytłaczające dla przemysłu tissue mają zastosowanie w produkcji serwetek, chusteczek higienicznych oraz papieru toaletowego i ręcznikowego.

Wytłaczanie jest bardzo delikatnym procesem, podczas którego należy zwrócić uwagę na wiele czynników takich jak: łączenie warstw bibuły, pulchność, miękkość, atrakcyjny wygląd... Technologia i doświadczenie Embossing World pozwoli Państwu otrzymać gotowy wyrób przy uwzględnieniu powyższych parametrów, dzięki czemu Państwa produkt może uzyskać nowy wyjątkowy wygląd i indywidualny charakter.

PaperCast prowadzi sprzedaż produktów firmy Embossing World.W ofercie można znaleźć wały dla wszelkich dostępnych systemów wytłaczania, wliczając w to:

  • systemy stal/stal – w wersji walec męski/żeński wykorzystywane w procesie produkcji serwetek i chusteczek
  • systemy pin-to-pin - (oba walce stalowe w wersji męskiej) mające zastosowanie w produkcji serwetek
  • systemy pin-to-flat - (grawerowany walec stalowy w wersji męskiej/walec stalowy gładki) stosowane w produkcji serwetek i chusteczek
  • systemy stal/guma - stosowane szeroko w przemyśle tissue
  • systemy stal/papier znajdujące zastosowanie przy wytłaczaniu różnego rodzaju papierów tissue

Nowością w wytłaczaniu serwetek jest opracowanie specjalnej technologii grawerowania pozwalającej na zachowanie jednorodnego kształtu złożonych serwetek w stosie. Dzięki temu wyeliminowano niepożądaną różnicę w wysokości serwetek w paczce pomiędzy wytłoczonymi a niewytłoczonymi elementami serwetki co pozwala na łatwiejsze magazynowanie i transportowanie gotowych wyrobów. Szczegóły dotyczące tej technologii zawarte zostały w załączonej broszurze „Half-pin-to-flat engraving technology”.

Embossing World daje również możliwość wprowadzenia logo w formie wytłoczenia za pomocą wymienialnych elementów zamieszczonych w wałach. Dzięki temu Państwa klienci mogą otrzymać wyjątkowe wyroby z indywidualnym logo na każdej serwetce czy chusteczce.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami Embossing World. W przypadku chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home