Stacje kalandrujące

Stacje kalandrujące

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w wytłaczaniu różnego rodzaju materiałów, Embossing World opracowało i zapoczątkowało produkcję gotowych stacji kalandrujących wraz z produkowanymi przez siebie walcami wytłaczającymi. Stacje takie mogą być instalowane w ciągach produkcyjnych lub funkcjonować niezależnie.

Stacje kalandrujące wyposażone są w hydrauliczny docisk oraz precyzyjny układ napędu, dzięki czemu oba walce są idealnie zsynchronizowane w fazie, a głębokość tłoczenia pozostaje pod ścisłą kontrolą. Producent z powodzeniem zainstalował swoje urządzenia na wielu liniach produkcyjnych, przetwarzających bibułę tissue, stal, folię aluminiową oraz tworzywa sztuczne.

Jednym ze sztandarowych projektów tej firmy, jakie oferuje Państwu PaperCast jest stacja kalandrująca stal dla paneli do bram garażowych stworzona z wysokiej jakości materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Dzięki zastosowanej technologii możliwa jest szybka zmiana wałów a tłoczona stal jest gładsza, elastyczniejsza i mniej podatna na naprężenia, co przekłada się na zmniejszenie jej deformacji. Zastosowanie w/w stacji kalandrującej pozwoliło również na opracowanie specjalnych walców o średnicy zewnętrznej nieprzekraczającej 2800mm oraz szerokości roboczej 800mm. Tego typu rozwiązanie okazało się być pierwszym na świecie.

Zamawiając w/w stację, klient otrzymuje urządzenie gotowe do pracy (z zainstalowanymi i sprawdzonymi walcami po wstępnych testach w dziale produkcji). W przypadku pojawiających się pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem adresów e-mail.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home