Aniloxy

Aniloxy

Oprócz typowych walców wytłaczających posiadamy w ofercie również walce aniloxowe wykonywane z powłok w dwóch standardowych technologiach:

  • wałki chromowe o liniaturze lastra od 5 l/cm do 160 l/cm, na siatce kwadrangularnej, heksagonalnej, piramidalnej, trihelikalnej oraz odwórconej. Oferowane przez producenta aniloxy grawerowane są mechanicznie w miedzi, stali lub niklu w zależności od wymagań. W/w wałki szeroko stosowane są we fleksografii oraz jako wałki dozujące w maszynach powlekających i lakierujących. Ponadto stosuje się je na tekturnicach podczas nanoszeniu kleju skrobiowego.
  • wałki i tuleje ceramiczne typu sleeve o liniaturze od 30 l/cm do 700 l/cm grawerowane laserowo. Istnieje tutaj możliwość zastosowania dodatkowej powłoki antykorozyjnej. Wałki ceramiczne stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest wyższa jakość druku lub precyzyjniejsze nanoszenie mieszanek powlekających, lakierujących oraz klejowych.

Dodatkową usługą wykonywaną przez Embossing World poza kompletną produkcją walców i tulei rastrowych jest ich renowacja i naprawa wliczając w to wykonywanie nowych powłok i grawerów

Uzupełnieniem oferty jest produkcja listew raklowych ze stali kwasoodpornej lub tworzywa sztucznego (poliester). Produkowane rakle dostępne są w różnych grubościach oraz szerokościach i sprzedawane są w kartonach lub docięte na wymiar. Jako dystrybutor produktów Embossing World, PaperCast oferuje listwy raklowe zaostrzone o kącie 90o dla druku fleksograficznego oraz listwy zaokrąglone stosowane w produkcji tissue.

 

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home