koszyk:


(pusty)  
Gdzie jesteśmy: Oferta » Papiery Ozdobne » Papiery gładkie

Szczegóły produktu:

Papier bawełniany
  • Papier bawełnianyPapier bawełnianyPapier bawełniany • Bawełna - białyPapier bawełniany • Bawełna - kremowy

Papier bawełniany

Papier bawełniany wyprodukowany jest z włókien bawełny, które przylegają do nasion tej rośliny. Jego właściwości fizykochemiczne sprawiają, że odcienie stosowanych kolorów w druku są bardziej nasycone. Ten wyjątkowy papier ozdobny posiada delikatną strukturę, a dzięki włóknom bawełny może być stosowany w pracach rękodzielniczych oraz jako podkład do malowania obrazów przy użyciu akwareli.

Oferowany papier bawełniany daje doskonałe wyniki w druku offsetowym, sitodruku a także w druku cyfrowym (w przypadku niższych gramatur). Dlatego sprawdza się jako papier ozdobny do drukarki domowej oraz do profesjonalnych drukarni.

Aktualnie w ofercie posiadamy produkty w gramaturze 710 g/m2 i trzech odcieniach: białym, kremowym i szarym. Wyjątkowe efekty można uzyskać również poprzez tłoczenie na sucho lub druk typograficzny z uwagi na włókno bawełny, które jest dość elastyczne. Oferowany papier ozdobny z bawełny świetnie sprawdzi się w produkcji ekskluzywnych zaproszeń, opakowań, wizytówek, broszur. Miękkość papieru nadaje gotowemu produktowi odczucie luksusu i elegancji.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależniości od ustawień monitora.


Wybierz żądaną cechę i skonfiguruj pakiet aby poznać cenę i dokonać zakupu:

Zobacz także:

rzetelna firma

Biuro: 92-104 Łódź, Stokowska 34A | Tel.: +48 889822028
Magazyn / Salon sprzedaży: 92-318 Łódź, Al. Piłsudskiego 141
NIP: 7282380068 | REGON: 101641459 | papercast@papercast.pl | papercast.pl

rzetelna firma