Papiery fakturowane

Jedną z cech, która decyduje o unikalności i wyjątkowym charakterze produktów wykonanych z papieru dekoracyjnego, jest faktura powierzchni. W przeciwieństwie do papierów gładkich, delikatna chropowatość lub powtarzalny wzór sprawiają, że zaproszenie czy wizytówka nie wymagają już żadnych dekoracji graficznych, zachowując elegancję i piękno w swojej naturalnej formie. Nasza hurtownia papierów ozdobnych przygotowała dla Państwa kolekcję, w której znalazły się fakturowane papiery ozdobne w wielu wzorach i kolorach.
Wszystkie papiery fakturowane z naszego asortymentu charakteryzują się wytłoczonym wzorem/fakturą. Zależnie od zapotrzebowania mogą być one białe lub barwione w masie, co dodatkowo zwiększa ich dekoracyjność oraz szeroki zakres zastosowań. To papiery ozdobne, które stanowią doskonałą bazę dla zaproszeń, wizytówek, materiałów reklamowych i promocyjnych oraz opakowań. Część oferowanych papierów wyróżnia się ekologicznym wyglądem z uwagi na obecność wtrąceń włoskowatych, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność.
W ofercie naszej hurtowni papierów ozdobnych posiadamy papiery z fakturą prążków, płótna, filcu i skóry w przeróżnych formatach i gramaturach.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-9 z 14 pozycji