Koperta C5 (229x162mm) Via Felt Biały

Koperty Via Felt C5 (229x162mm)

1,38 zł
Brutto

Koperty C5 (229x162mm) z serii papierów Via Felt to produkty charakteryzujące się fakturowaną powierzchnią: tłoczeniem powierzchni przypominającym filc.
Koperty z papieru Via Felt Biały i Via Felt Naturalny prezentuje się niezwykle wytwornie. Tym samym sprawdzą się idealnie jako uzupełnienie realizacji eleganckich i prestiżowych.
Dla osób poszukujących połączenia tekstury papieru z motywem ekologicznym gorąco polecamy koperty wykonane z papierów Via Flet Juta oraz Len. Są one doskonałym uzupełnieniem zaproszeń o charakterze rustykalnym.

Koperty w formacie C5 wykonywane są na zamówienie, czas oczekiwania może wynosić do 3 dni roboczych.

kolor: biały
gramatura: 120 g/m2
Klej na klapce: NIE
Ilość

Opis

Koperty nie posiadają kleju na klapce, ale może on być naniesiony na specjalne zamówienie.

Koperty są wykonane z papieru w gramaturze 120g/m2 (wersja biała i naturalna), oraz 100g/m2 (len i juta). Wymienione gramatury sprawiają że koperty są dość sztywne i bardzo łatwo się je zadrukowuje. Na zamówienie możemy również wykonać nadruk na gotowych kopertach.

Na zamówienie możemy wykonać również koperty z klapką trójkątną lub prostą zamykane po krótkim, bądź długim boku. Możemy także wykonać koperty z innych papierów ozdobnych (w tym występujących w wyższych gramaturach). Przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę w oparciu o wybrany papier i format koperty. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszego salonu sprzedaży znajdującego się w Łodzi przy Piłsudskiego 141.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
100 g/m2 (kolory: juta, len), 120 g/m2 (kolory: biały, naturalny)

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także