Papier syntetyczny Polyart Laser

3,50 zł
Brutto

Polyart Laser charakteryzuje się matową powierzchnią w dotyku przypominającą naturalny papier. Zastosowana powłoka skutecznie przyjmuje toner a podłoże, pomimo iż jest to poliester, cechuje anty-statyczność - tak istotna w przypadku zadruku folii techniką cyfrową. Dodatkową zaletą powierzchni papieru jest możliwość pisania na nim długopisem. Wysoka białość oraz gładkość podłoża sprawia, że uzyskane wydruki cechują się doskonałym odwzorowanie kolorów.

Dzięki swej odporności na wodę oraz wytrzymałości na rozerwanie doskonale sprawdzi się w roli etykiet stosowanych w ogrodnictwie, jak również w formie kart Menu, czy okładek katalogów. Jednym z zastosowań oferowanego przez nas produktu mogą być mapy, przewodniki, przepustki oraz broszury wielokrotnego użytku.

Ilość

Opis

Papier podatny jest na wycinanie, wykrawanie, sztancowanie oraz perforację. Oferowany przez nas Polyart, w gramaturze 190 g/m2 i grubości na poziomie 195 mikrometrów, posiada optymalną sztywność przez co doskonale prowadzony jest w maszynie drukującej.

W przypadku konieczności zastosowania w druku mniejszego formatu istnieje możliwość docięcia papieru pod wymiar. W takim przypadku prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Papier syntetyczny Polyart Laser dedykowany do druku drytonerowego łączy w sobie właściwości charakterystyczne dla papierów powlekanych z foliami regularnymi. Dzięki temu oferuje nieograniczone możliwości techniczne i marketingowe.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
190 g/m2
Dostępne formaty
SRA3

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także