Cocktail Purple Rain

Cocktail A3, A4

0,73 zł
Brutto

Cocktail to kolekcja wyjątkowych papierów znanego na polskim rynku producenta Fabriano. Powierzchnia papierów jest dwustronnie metalizowana, co nie tylko zwiększa ich walory wizualne, ale również możliwości wykorzystania.
Papiery ozdobne z kolekcji Cocktail doskonale nadają się na zaproszenia, karty okolicznościowe, broszury, ulotki, dyplomy oraz wszelkiego rodzaju druki reklamowe.

format: A4 (297x210mm)
kolor: purple rain
pakiet: 1 ark
gramatura: 120 g/m2
Ilość

Opis

Dostępne w gramaturach 120g/m2 i 290g/m2.

Seria Cocktail to papiery barwione w masie, dzięki czemu zachowują kolorystykę po przecięciu. Dodatkowym atutem kolekcji są żywe kolory, które sprawiają, iż wykonane z niej wyroby papierowe nabierają niepowtarzalnego wyglądu i indywidualnego charakteru.

Papiery ozdobne z kolekcji Cocktail doskonale nadają się na zaproszenia, karty okolicznościowe, broszury, ulotki, dyplomy oraz wszelkiego rodzaju druki reklamowe. Materiał tego typu jest podatny na wszelkie procesy introligatorskie. To również doskonały papier ozdobny do drukarki, który nadaje się do druku cyfrowego oraz atramentowego (wymagany dłuższy czas schnięcia tuszu). Nasza hurtownia papierów ozdobnych zaprasza do poznania bliżej całej kolekcji.

Istnieje również możliwość zamówienia papierów z serii Cocktail w formacie B1.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
120 g/m2, 290 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3
Formaty na zamówienie
B1
Dedykowany do druku
druk cyfrowy, offset, typografia, sitodruk, druk UV

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także