Les Naturals Alabatre

Les Naturals A3, A4

1,22 zł
Brutto

Les Naturals to kolekcja barwionych w masie tektur ozdobnych wyprodukowana w 100% z włókien wtórnych. Les Naturals charakteryzuje się surową powierzchnią oraz szeroką gamą kolorystyczną. Tektura doskonale sprawdzi się w produkcji ozdobnych opakowań, zaproszeń o charakterze ekologicznym, broszur, okładek, teczek a nawet wizytówek.

format: A4 (297x210mm)
kolor: albatre
pakiet: 1 szt
Ilość

Opis

W stałej ofercie dostępna jest w gramaturze 325 g/m2 (grubość 0,5mm) jednakże na zamówienie osiągalna może być również gramatura 455 g/m2 (0,7mm grubości) oraz 630 g/m2 (1,0 mm grubości).

Jej struktura oraz niepowlekana powierzchnia sprawia, że można ją zadrukować techniką offsetu, sitodruku oraz fleksografii. Tektura o najniższej gramaturze może być poddana pod zadruk ink-jet (po wykonaniu wstępnych testów). Les Naturals podatna jest na procesy wykańczające takie jak: cięcie, wykrawanie, zginanie, bigowanie, klejenie, zszywanie oraz tłoczenie.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
325 g/m2
Gramatury na zamówienie
630 g/m2
Dostępne formaty
A4, A3, B1+(700x1150mm)
Dedykowany do druku
sitodruk, ofset, możliwy druk tonerowy przy gramaturze 325 g/m2 (wymaga testów).
Możliwe techniki uszlachetniania
debossing, embossing, hot-stamping

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także

Karton CLK

Od Cena 1,06 zł
Karton CLK występuje w gramaturze 280 g/m2 i idealnie nadaje się na wizytówki, kartki okolicznościowe, zaproszenia, teczki, etykiety i metki,...