Koperta C6 (114x162mm) Majestic Marble White z prostą klapką

Koperty Majestic C6 (114x162mm)

0,41 zł
Brutto

Kolekcja kopert C6 (114x162mm) wykonana z papieru Majestic stanowi doskonałe uzupełnienie oferowanych przez nas papierów metalizowanych. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Koperty te będą stanowiły idealnie dopełnienie realizacje w duchu Glamour. Wykorzystywane mogą być również w ekskluzywnej korespondencji firmowej, podnosząc rangę i prestiż przesyłanych dokumentów.

kolor: marble white
Klapka: Prosta
gramatura: 120 g/m2
Klej na klapce: TAK
Ilość

Opis

Gramatura 120 g/m2 sprawia że koperty są dość sztywne i bardzo łatwo się je zadrukowuje. Na zamówienie możemy również wykonać nadruk na gotowych kopertach.

Koperty nie posiadają kleju na klapce, ale może on być naniesiony na specjalne zamówienie.

Na zamówienie możemy wykonać również koperty z klapką trójkątną lub prostą zamykane po krótkim, bądź długim boku. Możemy także wykonać koperty z innych papierów ozdobnych (w tym występujących w wyższych gramaturach). Przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę w oparciu o wybrany papier i format koperty. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszego salonu sprzedaży znajdującego się w Łodzi przy Piłsudskiego 141.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
120 g/m2

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także