Koperta w formacie B6 z papieru ozdobnego Via Felt Biały

Koperty Via Felt B6 (125x176mm)

0,65 zł
Brutto

Koperty B6 (125x176mm) z serii papierów Via Felt to produkty charakteryzujące się fakturowaną powierzchnią: tłoczeniem powierzchni przypominającym filc.
Koperty z papieru Via Felt Biały i Via Felt Naturalny prezentuje się niezwykle wytwornie. Tym samym sprawdzą się idealnie jako uzupełnienie realizacji eleganckich i prestiżowych.
Dla osób poszukujących połączenia tekstury papieru z motywem ekologicznym gorąco polecamy koperty wykonane z papierów Via Flet Juta oraz Len. Są one doskonałym uzupełnieniem zaproszeń o charakterze rustykalnym.

kolor: biały
gramatura: 120 g/m2
Klej na klapce: NIE
Ilość

Opis

Dostępne są następujące wersje kopert:
1. Koperty z klejem na klapce - klapka trójkątna:
    Via Felt: biały, naturalny, juta, len
2. Koperty bez kleju na klapce - klapka trójkątna:
    Via Felt: biały, naturalny, len

Koperty są wykonane z papieru w gramaturze 120g/m2 (wersja biała i naturalna), oraz 100g/m2 (len i juta). Wymienione gramatury sprawiają że koperty są dość sztywne i bardzo łatwo się je zadrukowuje. Na zamówienie możemy również wykonać nadruk na gotowych kopertach.

Na zamówienie możemy wykonać również koperty z klapką trójkątną lub prostą zamykane po krótkim, bądź długim boku. Możemy także wykonać koperty z innych papierów ozdobnych (w tym występujących w wyższych gramaturach). Przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę w oparciu o wybrany papier i format koperty. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszego salonu sprzedaży znajdującego się w Łodzi przy Piłsudskiego 141.

UWAGA: Przedstawione kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych w zależności od ustawień monitora.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne gramatury
100 g/m2 (kolory: juta, len), 120 g/m2 (kolory: biały, naturalny)

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także