Beermat A3, A4

1,00 zł
Brutto

Beermat to, niepowlekana, bielona tektura o wysokim stopniu spulchniena. Cechuje się wysoką sztywnością i chłonnością, przez co jest wykorzystywana do produkcji podstawek pod piwo. Tektura jest dość kruchym materiałem, dlatego nie rekomenduje się wykonywania z niej opakowań, jednakże może stanowić doskonały materiał pod passe-partout lub okładki, makiety a także choinki zapachowe. Beermata daje się doskonale wycinać laserowo, dzięki czemu znalazła szerokie zastosowanie w produkcji ozdób i detali stosowanych w rękodzielnictwie. Jest to ceniony materiał wykorzystywany jako baza pod kartki scrapbookingowe czy albumy.

format: A4 (297x210mm)
pakiet: 1 ark
grubość: 1,20mm
Ilość

Opis

Beermata produkowana jest z ścieru klasycznego lub ciśnieniowego. Oferowana jest w grubości 1,00 mm, 1,25mm oraz 1,50 mm.
Jej białość jest stosunkowo niska a odcień lekko żółtawy. Jest to efekt wysokiej zawartości ligniny, przez co tektura wykazuje niską odporność na starzenie i tym samym podatna jest na żółknięcie. Beermata pomimo swej grubości zachowuje stosunkowo niską wagę, przez co staje cenionym materiałem w produkcji makiet i w modelarstwie. Oferowana tektura jest podatna na cięcie, wykrawanie, wycinanie laserowe oraz wytłaczanie. Można ją kaszerować z innymi papierami dzięki jej niepowlekanej powierzchni.

Szczegóły produktu

Opis

Dostępne formaty
A4, A3
Możliwe zastosowanie
bazy pod kartki zaproszeniowe, albumy, okładki, podstawki pod piwo, makiety
Dedykowany do druku
offset, sitodruk, druk UV

Specyficzne kody

Oceny

Zobacz także