Papiery Ozdobne

Papiery Ozdobne

Papiery ozdobne to jeden z wiodących produktów, jakie oferuje Państwu nasza hurtownia PaperCast w Łodzi. To asortyment, który znajduje szerokie zastosowanie w kreowaniu wysokiej jakości, prestiżowych materiałów promocyjno-reklamowych: katalogów, broszur, folderów, teczek reklamowych, zestawów korespondencyjnych, a także luksusowych opakowań, różnorodnych publikacji. Papiery ozdobne służą też do produkcji kart okolicznościowych, zaproszeń i materiałów – wszędzie tam, gdzie wymagany jest najwyższej jakości efekt końcowy.

Atutem, który wyróżnia nasz asortyment, jest ogromna różnorodność dostępnych faktur, barw oraz gramatur. Pozwala to rozwinąć skrzydła wyobraźni i ułatwia realizację wyjątkowych projektów. W kolekcji znalazł się zarówno papier fakturowany, jak i gładki, barwiony w masie i biały, papier brokatowy, metalizowany i perłowy oraz wiele innych produktów o konkretnych walorach wizualnych i parametrach fizycznych.

Klientom, którzy cenią unikalne rozwiązania i poszukują materiałów o wyjątkowych walorach, polecamy specjalny papier bawełniany, całkowicie wykonany z włókien tej rośliny. Oferta obejmuje również wyroby dla zwolenników ekologicznych rozwiązań. W sprzedaży posiadamy papiery i koperty ekologiczne, w całości lub w znacznej części wyprodukowane z surowców wtórnych.

Papiery ozdobne w wielu odmianach uzupełnia oferta kopert ozdobnych w różnych formatach.

There are 52 products.

Showing 1-9 of 52 item(s)

Via Laid

From Price zł0.49
Asortyment, jaki oferuje nasz salon papierów ozdobnych w Łodzi, to również atrakcyjna pod względem użytkowym kolekcja Via Laid . Te ciekawe...